Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Punct de lucru fara salariati
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Punct de lucru fara salariati

buna ziua,
daca un SRL, are sediul social in judetul Prahova, si punct de lucru,declarat si la ONRC si inregistrat la ANAF BRASOV(dar fara cod fiscal separat), dar deocamdata fara salariati, unde trebuie sa depuna declaratia100 ptr trimestrul 3?
-daca va angaja maxim 3 salariati la acest punct de lucru, unde se va inregistra la ITM-pentru REVISAL(parola)-la BRASOV-sau la -PLOIESTI?
multumesc mult
La Ploiesti.
Va recomand sa cititi si acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...
si :
[ link extern ]