Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit pe venit fix dupa cod caen 4799
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit pe venit fix dupa cod caen 4799

PFA cu cod caen 4799 se poate plati impozite fixe? Daca de, care e suma, sau unde pot sa verific? Multumesc
Listele cu normele de venit pe fiecare cod caen aplicabile celor care au optat pentru o astfel de impozitare se stabilesc anual de catre administratia financiara la nivelul fiecarui judet.
Cum dumneavoastra nu ati completat toate datele cand v-ati deschis cont pe acest forum, nu cunosc localitatea/judetul de resedinta si nu va pot ajuta.
Puteti merge la administratia financiara de care apartineti si sa va informati.