Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cod COR Tehnician in Constructii si Lucrari Publice
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cod COR Tehnician in Constructii si Lucrari Publice

Imi puteti spune ce cod cor trebuie pentru Tehnician in Constructii si Lucrari Publice? si unde pot gasi si eu o fisa de post?
Puteti folosi :
311203 - Tehnician constructor