Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Credit legal
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Credit legal

Cum as putea sa cand legal microcredite ( intre 50 si 150 RON) cu plata prin sms?
Exemplu: iesi in oras si constati ca ai mai avea nevoie de ceva banuti(sa zicem 50 de RON). trimiti un sms de pe abonamentul (sau cartela - daca ai credit) care sa contina adresa si suma. plata se face prin sms(valoarea sumei+comision firma plati prin sms+profitul meu), iar eu vin si iti aduc suma cash (in cazul asta 50 de RON).

Va multumesc anticipat.
Cum as putea sa "vand"....