avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 790 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare registru inventar pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare registru inventar pfa

Buna ziua
Va rog sa-mi explicati ce trebuie inregistrat in registrul de inventar al unui pfa-tist cu norma de venit.
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 11:09, 3 Septembrie 2013
Nu conteaza daca sunteti inregistrat ca platitor pe norma de venit sau pe real.
Puteti citi raspunsurile postate pe forum la o intrebare similara, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
Ultima modificare: Marți, 3 Septembrie 2013
george-neagu, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Desfasurare activitate pfa in ue valiway valiway Buna ziua Va rog sa-mi transmiteti daca stie cineva modul in care este reglementata activitatea unei PFA intr-un alt stat membru UE: daca se poate, ce ... (vezi toată discuția)
Freelancer din nou. situatie legala NVSNVS NVSNVS Buna seara. Problema de care m-am lovit e probabil problema multor persoane din Romania. Doresc sa activez ca freelancer pe unul din site-urile specializate ... (vezi toată discuția)
Infiintare magazin stirnes stirnes Buna seara.Vreau sa deschid un magazin de haine si am cateva nelamuriri.Daca lucrez in prezent in alta parte pot sa deschid ca PFA sau I.I. la care sa fiu si ... (vezi toată discuția)