Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare registru inventar pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare registru inventar pfa

Buna ziua
Va rog sa-mi explicati ce trebuie inregistrat in registrul de inventar al unui pfa-tist cu norma de venit.
Va multumesc
Nu conteaza daca sunteti inregistrat ca platitor pe norma de venit sau pe real.
Puteti citi raspunsurile postate pe forum la o intrebare similara, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
george-neagu, moderator