avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Prescriere fapta penala in Austria
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Prescriere fapta penala in Austria

Dupa cat timp se poate prescrie o fapta penala in austria legata de infractiuni informatice de natura economica?
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 22:35, 7 Septembrie 2013

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prescrierea infractiunii in forma continuata pentru complici cand faptuitorii sunt diferiti cornel100 cornel100 Buna ziua, Am urmatoarea speta. : La un agent economic au fost savarsite acum o perioada de timp de catre o niste clienti diferiti o serie de infractiuni ... (vezi toată discuția)
Martor perchezitie informatica ciurli_si_burli ciurli_si_burli Buna ziua, Am inteles ca in cadrul perchezitiei informatice poate/trebuie sa participe un martor de incredere. Se poate alege ca martorul sa fie un membru ... (vezi toată discuția)
Buna seara, am si eu o intrebare, dupa cat timp se prescrie o ... Acg194 Acg194 Buna seara, am si eu o intrebare, dupa cat timp se prescrie o fapta? Mai exact, in ce interval de zile trebuie sa se incadreze o persoana ca sa fie plangerea ... (vezi toată discuția)