avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... loc parcare .. ajutor!!!
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

loc parcare .. ajutor!!!

Buna ziua,
Un cetatean roman care foloseste un autovehicul inregistrat in Italia poate si are dreptul de a cumpara un loc de parcare de la Primarie? Da ca da care ar fi procedura si actele necesare? Multumesc anticipat...
Cel mai recent răspuns: milady , utilizator 18:48, 21 Martie 2009
daca are domiciulul in romania, poate sa obtina un loc in parcarea de domiciliu.
Multumesc pentru raspuns... Dar care ar fi actele necesare pt .obtinerea unui loc de parcare?
:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

ajutor!!!!adp inchiriere loc parcare milady milady Buna seara, UN cetatean roman care este proprietarul unui autovehicul inscris in Italia poate inchiria un loc de parcare in unde are domiciliul??? Va intreb ... (vezi toată discuția)
Casatorie dintre un cetatean roman si o cetateanca moldoveanca rotaruana rotaruana salut,am si eu o problema si am nevoie de un sfat...vreau sa ma casatoresc cu prietenul meu insa e roman...eu moldoveanca....suntem ambii in italia....nu stim ... (vezi toată discuția)
Casatoria cu cetatean non-ue missuri missuri Buna seara!ma numesc andreea si am o intrebare,la care sper sa primesc un raspuns.sunt casatorita in italia cu un cetatean din maroc.as dori sa stiu ce ... (vezi toată discuția)