Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... loc parcare .. ajutor!!!
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

loc parcare .. ajutor!!!

Buna ziua,
Un cetatean roman care foloseste un autovehicul inregistrat in Italia poate si are dreptul de a cumpara un loc de parcare de la Primarie? Da ca da care ar fi procedura si actele necesare? Multumesc anticipat...
daca are domiciulul in romania, poate sa obtina un loc in parcarea de domiciliu.
Multumesc pentru raspuns... Dar care ar fi actele necesare pt .obtinerea unui loc de parcare?
:)