Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firma SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firma SRL

Am si eu o nelamurire in legatura cu avizele sanitare, sanitar veterinare, protectia muncii, protectia mediului, eu cand am facut dosarul pentru inregistrare am dat declaratie pe propria raspundere cum ca cunosc şi respect prevederile legislaţiei şi ale reglementărilor generale şi specifice din domeniul sanitar , sanitar veterinare, protectia mediului, protectia muncii. Sptiul este de 60 m2. Mai am nevoie sa umblu dupa avizele sus mentioante?
Va multumesc
eu detin un magazin alimentar si a fost nevoie ca inspectorii sa vina la fata locului si sa constate caci spatiul corespunde din punct de vedere sanitiar, psi, etc, iar apoi mi-au eliberat autorizatiile de functionare respective, bineinteles fiecare autorizatie separat iar pt a le obtine se platesc si niste bani...asa ca va doresc succes
In primul rand, depinde ce activitate comerciala urmeaza sa desfasurati in spatiul respectiv...
mvio79, utilizator