Forum Discuţii juridice Executare silită Scadenta anticipata
Discuție deschisă în Executare silită

Scadenta anticipata

In luna decembrie 2012 am castigat procesul impotriva unei banci legat de comisionul de risc . Nu ni s-a inapoiat inca CR . Am primit o somatie in luna iulie 2013. I -am rugat sa compenseze CR cu datoria ce o avem catre ei si apoi sa ne comunice daca mai inregistram restante . Totodata ni s-a solicitat sa depunem o copie legalizata a hotararii judecatoresti pe care le-am depus-o . Dupa o luna si jumatate de la adresa pe care le-am trimis-o am primit un telefon prin care ni se aduce la cunostinta ca s-a declarat scadenta anticipata a creditului . Mentionez ca daca mi s-ar fi restituit comisionul de risc nu as mai fi inregistrat restante la ei .
Ce pot face in aceasta situatie ?
Multumesc !
Daniela
~ Conținut șters la cerere ~
Ce sanse de castig am ?