Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... recalculare alcoolemie
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

recalculare alcoolemie

salutare , oameni buni are cineva ideie cat poate sa dureze o recalculare de alcoolemie ? merg pe-a sasea luna decand stept un raspuns am si platit 510 lei desi dela politie miau spus ca dureaza intre 2-4 luni ptr cei care platesc la mine vad cau trecut aproape 6 nustiu ce sa mai zic.
Cu o aparare buna scapati fara probleme....
multumesc mult