Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... FALS IN INSCRISURI
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

FALS IN INSCRISURI

POATE CINEVA SA-SI INSUSEASCA printr-un fals la un notar corupt O PROPRIETATE ?/ ASA PUR SI SIMPLU . se stie faptul ca in vedera instrainarii unui bun imobil notarul este cel care merge si scoate cf in vederea tranzactiei si cu datele exacte ale 'vanzatorilor' si semnaturi false te trezesti fara casa..... va rogggg sa ma luminati de ce ar face un notar asa ceva sau de ce nu ar fa ce-o ....arat faptul ca nu am solicitat nici unui birou notarial acest lucru ..... va multumesc este vorba de o valoare de 50-60 miieur
..
Fiti atent ce se poate face in Romania cu ajutorul notarilor: am avut o ruda in varsta in Bucuresti care a fost rapita de tigani si dupa 1 saptamana i-au dat drumul, dar apartamentul sau fusese vandut de mai multe ori!
emil6702, utilizator