Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile - transport marfa
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile - transport marfa

Buna Ziua! doresc sa ma ajutati cu informatii privind fonduri atat europene cat si de la guvern pentru infiintarea unei firme transport marfa intern si international dade se poate si ce conditii trebuie indeplinite. multumesc
Pentru infiintare in acest domeniu nu se acorda fonduri. Fondurile se acorda doar pentru dezvoltare. Schema de minimis care va fi repusa pe rol finanteaza firme de transport.