Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pontaj societate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pontaj societate

Buna ziua.Am o intrebare: pontajul lunar al unei societati trebuie sa fie completat manual sau il pot completa si pe calculator?Este anevoios la sfarsit de luna sa stau sa calculez orele la 200 de angajati?Va multumesc
Pontajul poate fi tinut si in format electronic
Pontajul se face zilnic. Pontajul se poate face pe calculator.
Va multumesc frumos pentru raspunsuri!