Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suspendare CM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suspendare CM

lucrez in domeniul medical si am avut la cererea mea contractul de munca suspendat pt un an.As dori sa stiu daca ma intorc la munca in cat timp mai pot cere o alta suspendare de inca un an?va multumesc.
Daca la nivel de angajatr nu exista prevederi contrare, atunci se poate solicita o noua suspendare imediat dupa revenirea la serviciu.