Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2014

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2014.Spor al invatat! :)
graciela a scris:

Te rog daca se mai aude ceva pe la Sng sa ne anuntati si pe noi despre data examenului.
Multumesc frumos!
O zi buna si multa bafta in continuare!

cand o sa stiu ceva sigur o sa va anunt cu cea mai mare placere. pana atunci va doresc bafta la invatat si sa fiti admisi toti...
Multumim frumos,sa fie!
Zicea cineva pe FB, pe grupul Admitere SNG:

Eu am sunat la SNG zilele trecute si mi-au spus ca in septembrie anul acesta nu se va mai organiza examen si ca acesta va fi ori in februarie 2015 ori se va reveni la data normala de septembrie, insa nu se stie cu exactitate.
examen pe post CA Alba Iulia ...posturi multe

[ link extern ]
cbngheorghe a scris:

examen pe post CA Alba Iulia ...posturi multe

[ link extern ]

DEGEABA SUNT POSTURI MULTE PT CA TREBUIE SA OPTEZI PT CE INSTANTA CANDIDEZI SI MAI MULT DE 2LOCURI/INSTANTA NU SUNT.
radoi_laurentiu, utilizator