Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Schimbare medic pediatru
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Schimbare medic pediatru

cum procedez daca vreau sa schimb pediatrul la care am inscris copilul? multumesc
Va prezentati la noul medic si acesta va face demersurile la Casa judeteana de sanatate.
Va dura o perioada de timp pana sa face transferul efectiv. Puteti urgenta, solicitand la vechiul medic sa va dea in mana dosarul medical al copilului si sa il duceti dvs. la noul medic.