Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare ca lucrator in comert persoana fara calificare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare ca lucrator in comert persoana fara calificare

Doresc sa angajez o persoana care sa lucreze in cadrul unui magazin mixt. Aceasta nu are calificare in domeniu. O pot angaja ? si ce cod cor ar trebui trecut pe CIM.
puteti dar dupa e recomandabil sa faca un curs, SANATATE!