Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu mi s-a raspuns la intrebare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu mi s-a raspuns la intrebare

Am intrebat in forum date legate de cazul meu si mi sa raspuns : apeleaza la un avocat: nu este raspunsul pe care eu al asteptam, daca tot exista forumul asta, am crezut ca consult un avocat, ca sa mi se dea un asemenea raspuns,ma simpt tampt,sau tont, la 39 de ani ai mei,stiam destul de bine ca trebuie sa consul un avocat, nu mai era nevoie de inca un "destept" ca sa imi sugereze ceea ce stie pana si ultimul infractor din "Tigania" (Romania) . Macar ca exista forumul asta, acu a doua oara aceasi intrebare este interzisa...Doamne !
Doream un raspuns informativ,ca de umblat pe la avocati pe la usi sunt satul pana peste cap,parerea mea este ca majoritatea sunt niste hoti legali !!! MA REPREZINT SINGUR !!!!!!
Culmea e ca i s-a raspuns de fiecare data si niciodata n-a fost indemnat sa apeleze la avocat.
Contul vi-l stergeti de la profil, dreapta -sus.