Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intrebare- plata sulta
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intrebare- plata sulta

in cat timp dupa ramanerea unei hotarari irevocabila intr-un proces de partaj trebuie platita sulta?
Daca in hotarare nu este trecut un termen, atunci trebuie platita imediat pentru a se evita executarea si cheltuielile aferente.