Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Comisioane banci
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Comisioane banci

este legal ca o banca sa iti ceara un comision ca sa fi introdus intr-o anumita baza de date?
De regula orice serviciu are un cost. Iar la banca acest lucru se transpune in comision.
De obicei bancile iau comisioane pe analize de dosar , inchidere/deschidere conturi , etc. Sa apari pur si simplu intr-o baza de date este foarte improbabila.