Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN 4799
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN 4799

Buna seara. Daca am ca obiect de activitate secundar "Comert cu amanuntul in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor" - cod caen 4799, pot comercializa bere? Mentionez ca obiectul de activitate principal consta in "Alte activitati recreative si distractive" - cod caen 9329, respectiv o sala de jocuri.
Bună! Pt codurile CAEN 4799/ 4619 se poate vinde online? Vă mulțumesc anticipat!