Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura cerere de reexaminare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura cerere de reexaminare

La solutionarea unei cereri de reexaminare la camera de consiliu este necesara si prezenta persoanei care a depus cererea?
Cererea de reexaminare prevăzută la art. 200 Cod procedură civilă se judecă cu citarea reclamantului, adică a persoanei care a depus-o.