Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Granituire teren, proces pe rol...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Granituire teren, proces pe rol...

posed un teren,vreau sa-l imprejmuiesc cu gard.
Sunt persoanevecine terenului care se opun,desi expertiza judiciara delimitatternul, si este inscris in C.F.
Pot cere cheltuieli de judecata acestor persoane? Va multumesc
Ati incercat medierea pentru conflictul cu vecinii?
Vecinii sunt locatari de bloc si sunt in numar de 64 medierea ar dura tot atati ani
Aveti autorizatie?