Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Certificat de nastere din 1917
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Certificat de nastere din 1917

Buna ziua,

Stie cineva de unde se poate obtine un duplicat al unui certificat de nastere din 1917(persoana respectiva s-a nascut in Bucuresti)?

multumesc
Mariana962, utilizator
La serviciul de stare civila a sectorului unde s-a nascut persoana