Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Despre experti judiciari suspecti de erori ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Despre experti judiciari suspecti de erori profesionale intentionate

unde pot fi denuntati expertii judiciari suspectati de erori profesionale intentionate prejudiciind cu buna stiinta una din parti ?
[EDITAT].
Ioan Ciobanu, Expert judiciar
va multumesc
Doresc sa fac plangerea contra expertilor judiciari implicati.
Care este, va rog, adresa Biroului central pentru expertize tehnice judiciare ?
Functioneaza in cadrul Ministerului Justitiei.
Bucureşti, Str. Apolodor, Nr.17, sector 5.
Web: www.just.ro
Telefon centrală: 037 204 1999 (Vodafone)
Informaţii telefonice: 0372041046 (Vodafone)
E-mail: relatiipublice@just.ro