Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Nedumerire depunere reclamatie OPC
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Nedumerire depunere reclamatie OPC

Buna ziua. Vreau sa fac o plangere la OPC impotriva unei societati comerciale din Arad, eu fiind din Vaslui. Reclamatia o adresez catre OPC - Arad sau OPC - Vaslui ?Atat vreu sa stiu. Multumesc anticipat, o zi buna sa aveti.
Faceti sesizarea la Arad.
Multumesc :thumbup: