Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am uitat sa ma duc la viza pentru somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am uitat sa ma duc la viza pentru somaj

Am uitat sa ma duc sa vizez carnetul de somaj ...trebuia sa fie vizat pe data de 18.11.2013 si nu a venit somaju pana in data de azi....ce se poate intampla?#-o
1. Va duceti astazi si gasiti un motiv pe care sa-l invocati.

2. Luna aceasta primiti indemnizatia de somaj pe luna octombrie asa ca nu are legatura cu neprezentarea dvs. la viza de ieri.