Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Martor legal?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Martor legal?

Va rog sa imi spuneti daca este normal ca sora paratei sa fie martor intr-un proces de program vizitare minor?Eu stiam ca numai la divort pot fi martori din familie.
Multumesc
am inteles, multumesc
S-a schimbat deci la 15.02.2013.