Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... drept somaj - dupa somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

drept somaj - dupa somaj

am fost angajat 29 ani.din 09-04-2008 am intrat in somaj pina in 23-03-2009.din 24-03-2009 m-am angajat cu contract de munca nedeterminat. pot sa mai beneficiez de somaj daca sunt concediat de la noul loc de munca? si daca da, dupa cat timp ? care ar mai fi conditiile pe care trebuie sa le intrunesc sa primesc somaj din nou?
multumesc anticipat
da da .... v-am multumit , si va multumesc inca odata pt raspuns