Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cerere curatela
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cerere curatela

Va rog frumos stie cineva pe acest forum cum se formuleaza o cerere pentru curatela?
Vreau sa depun eu,ca mama cerere de curator la judecatorie,pentru fiul meu minor pentru a putea vinde si cota parte a lui de apartament apoi sa pot cumpara altul .

Va multumesc!
Nu prea merge.
Nu prea merge ce? Ca si avocat cu 9.35 aveti un raspuns cam sec.