Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Expertize juridice - expertiza grafologica.
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Expertize juridice - expertiza grafologica.

Buna tuturor . Stie cineva unde se poate de facut in Romania o expertiza a unui inscris de miina , pentru a determina cit timp in urma a fost scris . Cit de exacta poate fi aceasta expertiza? Va multumesc mult!
sigur se poate. nu putem recomanda pe acest site unde . cautati pe net
Buna ziua,

Vizitati site-ul Ministerului Justitiei

[ link extern ]
MUltumesc mult .