Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

am auzit ca daca o persoana face 80 ani calculati din varsta sa si anii de munca poate iesi la pesie fara sa mai astepte varsta de pesionare. imi puteti explica si mie?
Sunt doar zvonuri.