Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum scap de control judiciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum scap de control judiciar

Am o condamnare de 3 ani cu suspendare si 6 ani cu control judiciar(in fiecare luna trebuie sa ma duc sa semnez).eu muncesc in afara fara contract de munca si vin lunar in tara(destul de costisitor).a trecut un an de cand semnez.INTREBAREA MEA ESTE:SE POATE FACE CEVA SA NUMAI FIU OBLIGAT SA SEMNEZ.
nu trebuie sa semnati..........cred ca a fost destul de indulgenta si asa instanta ..
Ar trebui sa fiti multumit asa