Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu fara Plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu fara Plata

Este normal si corect din pct de vedere legal ca patronul sa ne bage in concediu fara plata 1 saptamana motivand ca nu merg vanzarile?
Vedeti raspunsurile primite pe celalalt topic deschis de dvs cu aceeasi problema, intrucat acest topic se va inchide :

www.avocatnet.ro/content/for...

Cornel Vasile, Consilier juridic