avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1384 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu fara Plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu fara Plata

Este normal si corect din pct de vedere legal ca patronul sa ne bage in concediu fara plata 1 saptamana motivand ca nu merg vanzarile?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:09, 5 Ianuarie 2014
Vedeti raspunsurile primite pe celalalt topic deschis de dvs cu aceeasi problema, intrucat acest topic se va inchide :

www.avocatnet.ro/content/for...



Ultima modificare: Duminică, 5 Ianuarie 2014
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amanarea inventarului in ziua incheierii cim Dienush Dienush M-a sunat azi si mi-a zis sa vin maine la ora 10:00sa facem inventarul.Si eu ma gandeam sa refuz sa mai fac inventarul pentru ca oricum nu mai este un inventar ... (vezi toată discuția)
Bani dati de buna voie pentru achizitionare masina ContSters285289 ContSters285289 Am cunoscut un strain, am avut ovrelatie apropiata cu acesta si prin transfer bancar mi a trimis bani sa mi cumpar masina? Acum nu mai pot sa fiu cu el, mi a ... (vezi toată discuția)
Este posibila concedierea in concediu medical camigaby camigaby sunt angajata la o firma cu jumatate de norma,acum sunt insarcinata in 21 saptamani si sunt in concediu medical pt sarcina cu risc de avort si inca cateva ... (vezi toată discuția)