Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... ORDONANTA 10/2013
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

ORDONANTA 10/2013

Am nevoie de un sfat juridic , daca ma poate indruma cineva? Am raportul de evaluare inaintea aparitiei stupidei ordonante 10/2013 . Intrebarea mea pasul urmator care ar fii? Sa fac o adresa catre ANRP prin care sa solicit sa mi se aduca la cunostiinta data la care ar trebui sa intru in drepturi s-au sa actionez in instanta ANRP-UL. Avand in vedere decizia CCR/decembrie 2013 .
Credeti ca stie cineva ce anume doriti dvs, fara sa expuneti detaliat toate aspectele problemei cu care va confruntati?
CC s-a pronuntat impotriva neconstitutionalitatii esalonarii platii intr-un decurs de 10 ani.
intr-adevar ati dat cam putine detalii sa pot formula un raspuns exact deoarece sunt varii situatii privind despagubirile.
Cel mai bine va adresati celor de la ANRP.