Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Autorizatii necesare comert cu ceaiuri
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Autorizatii necesare comert cu ceaiuri

De ce autorizatii mai este nevoie pentru a putea face comert cu ceaiuri in cadrul unei ceainarii inregistrata conform codului CAEN 5630?
Care cod CAEN este specific comertului cu amanuntul a ceaiurilor?
Buna seara,

Nimic special.
Cod Caen 5630 - baruri si alte activitati de servire a bauturilor.

Respect,
Dan Preda.