Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate drepturile mele
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

drepturile mele

buna ziua , as dori sa-ma informeze si pe mine cineva daca se poate in legatura cu recomandarile primite prin posta.Recomandata se poate inmana ori carui persoane din famile fara acordul meu,sau poate sa semneze si so radice fara seria mea de C.I....Multumesc anticipat ..
eu de fiecare data cand am avut o recomandata mi s-a inmanat personal.
a fost o data sotia cu buletinul meu si nu au vrut sa i-o dea.