Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Solutionare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Solutionare

saptamana trecuta s-a amanat pronuntarea sentintei intr-un proces penal , pentru data de 14.01.2014, nu a aparut solutia pe siteul curti de apel bucuresti, cam cat dureaza aceasta operatiune . Mutumesc
Depinde de volumul de munca al personalului auxiliar, trebuie sa aveti rabdare sau sa sunati la Curtea de Apel pentru a afla solutia. Vorbim de Curtea de Apel Bucuresti astfel ca poate sa dureze putin mai mult decat la alte instante.