Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Inregistrare condamnare in cazier
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Inregistrare condamnare in cazier

Buna ziua as dorii sa stiu daca aveti idee in cat timp de la ramanerea definitiva a unei hotarari de condamnare (suspendare cu supraveghere) se inregistreaza fapta in cazier? ore...zile...saptamani?
Poate are cineva idee
Problema cu inregistrarea hotararilor in evidenta de cazier judiciar este conditionata de bagajul de activitate al inspectorului
De regula,inregistrarea se realizeaza in interval de 1-2 zile