Forum Discuţii juridice Executare silită Procedura executare silita contract asistenta juridica
Discuție deschisă în Executare silită

Procedura executare silita contract asistenta juridica

Buna seara,

Imi puteti spune va rog care cum se procedeaza daca se doreste recuperarea onorariului neachitat intr-un contract de asistenta juruduca?
Ma intereseaza procedura, pasii de urmat si cam cat ar dura in instanta?
in cazul in care exista o neintelegere asupra onorariului convenit, instanta il poate micsora?
Multumesc
Multumesc mult