avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 424 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Verificare dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Verificare dosar

Buna ziua,
cum se poate verifica la tribunal daca un dosar este pe rol sau nu, in calitate de parat?
Pe saitul judecatoresc nu apare,se poate la arhiva sa ma prezint?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: ContSters311098 , utilizator 17:11, 23 Ianuarie 2014
Este posibil sa nu apara pe portal deoarece se afla in procedura prealabila. Daca stiti numarul dosarului interesati-va la arhiva si il puteti cere si la studiu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum aflu detalii despre un caz alexandra_adda88 alexandra_adda88 am si eu o problema,as vrea sa aflu mai multe detalii despre persoanele implicate intr-un dosar incheiat la buzau in 2004.stiu numarul dosarului si numele ... (vezi toată discuția)
Studiu dosar cerebel33 cerebel33 Daca am studiat dosarul inainte de a primi instiintarea si am solicitat xerocopii dupa documentele aflate la dosar,au vreo influenta ,,negativa ,,asupra mea ca ... (vezi toată discuția)
Primire sentinta judecatoreasca florin42 florin42 Acum 2 luni jumatate s a pronuntat sentinta intr un proces de iesire din indiviziune de atunci astept ceva oficial ascas dar.... nimic. Ce am de facut? (vezi toată discuția)