Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Verificare dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Verificare dosar

Buna ziua,
cum se poate verifica la tribunal daca un dosar este pe rol sau nu, in calitate de parat?
Pe saitul judecatoresc nu apare,se poate la arhiva sa ma prezint?
Multumesc!
Este posibil sa nu apara pe portal deoarece se afla in procedura prealabila. Daca stiti numarul dosarului interesati-va la arhiva si il puteti cere si la studiu.