Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu fara plata

daca institutia iti aproba concediu fara plata 6 luni sau un an ce drepturi pierzi? intreb :calitatea de asigurat , anii cotizanti la pensie Va rog frumos lamuriti-ma
Concediul fara plata nu constituie:
- vechime in munca
- stagiu de cotizare la somaj
- stagiu de cotizare la sanatate
- stagiu de cotizare la pensie
ana-cer, moderator