Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa 1 de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa 1 de munca

Sunt pensionat pe grupa 1 de munca din dec.2007.vin sa intreb:se recalculeaza pensia dupa noile legi?
Nu.
V-ati deschis drepturile pe legea 19/2000.
Beneficiaza,doar cei care nu au putut sa-si deschida drepturile pe legea 19/2000.