Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Taxa pe firma la P.F.A.
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Taxa pe firma la P.F.A.

Buna ziua. O persoana fizica autorizata trebuie sa plateasca taxa de firma, care se plateste la fiecare incceput de an de catre peroanele juridice? au si p.f.a.-urile aceasta obligatie?
Da. Si la pfa.
Va multumesc.