Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cheltuieli agricole-intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cheltuieli agricole-intreprindere individuala

Buna ziua ,cum inregistrez lucrarile agricole ( arat,discuit si semanat) daca sunt efectuate de o persoana fizica?
Nu le puteti inregistra.
MULTUMESC PT. RASPUNS.