avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 892 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cheltuieli agricole-intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cheltuieli agricole-intreprindere individuala

Buna ziua ,cum inregistrez lucrarile agricole ( arat,discuit si semanat) daca sunt efectuate de o persoana fizica?
Cel mai recent răspuns: preda62 , utilizator 10:45, 9 Februarie 2014
Nu le puteti inregistra.
MULTUMESC PT. RASPUNS.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cheltuieli lucrari agricole i.i agricultura radu_marian radu_marian Buna ziua, As vrea sa intreb cum se inregistreaza cheltuielile cu lucrarile agricole (arat, semanat, discuit etc) de catre o intreprindere individuala in ... (vezi toată discuția)
Norme prestari servicii in agricultura costi_lmm costi_lmm am o I.I. si am angajati mecanizatori. pe acest I.I. nu am utilaje. doresc sa prestez servicii catre terti si as dori niste norme de prestari servicii in ... (vezi toată discuția)
Tulburare de posesie CheluMariusIonut CheluMariusIonut Ma poate indruma cineva in problema care o sa o explic in continuare? Am un teren de 3 ha(propietate personala) pe care l-am muncit impreuna cu un consatean. ... (vezi toată discuția)