Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... CSSM
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

CSSM

Buna ziua,

Am o intrebare referitoare la constituirea CSSM-ului.
Daca avem o perioada de 3 luni in care vom depasii 50 de angajati (angajam cu CIM pe perioada determinata) este obligatoriu constituim CSSM?

Multumesc,
Mirela
Multumesc! dar subiectul era legat de CSSM si am crezut ca este in regula! Pe viitor am sa fiu atent!