Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Verificare inregistrare contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Verificare inregistrare contract de munca

Buna ziua ,

As dori sa stiu cum pot verifica daca contractul de munca a fost inregistrat la ITM .Mi s-a dat un exemplar fara niciun nr de inregistrare ,.Mentionez ca munca o voi incepe zilele urmatoare .
Va multumesc
Vreau sa verific daca contractul meu de munca este inregistrat
Solicitati un extras REVISAL de la ITM.