Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Contract de comodat pentru viza de flotant a ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Contract de comodat pentru viza de flotant a studentilor - subventie caldura

Buna ziua. Suntem 2 studenti care vor sa isi faca viza de flotant. Dar proprietarul locuieste in Bucuresti si nu doreste contract de inchiriere inregistrat la Fisc din cauza impozitelor. Cu un contract de comodat legalizat la notar se poate? Fara prezenta proprietarului, deoarece apartamentul inchiriat este in Constanta. Va multumesc.
SPCLEP Constanta,in cazul cererilor viza de flotant,viza de resedinta solicita prezenta proprietarului spatiului cu destinatia de locuinta
Anterior demersurilor notariale,solicitati detalii la SPCLEP Constanta