avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 945 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Cazierul persoanei anchetate penal
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Cazierul persoanei anchetate penal

Daca sunt in ancheta penala si vreau sa plec din tara cu un minor cand scot cazieru pentru insotirea minorului o sa apara ceva sau o sa fie vreo problema? Procesul nu e inceput inca
Cel mai recent răspuns: CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA" , Avocat 13:32, 26 Februarie 2014
Cazierul judiciar nu va cuprinde nicio mentiune.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenda administrativa 34eduard 34eduard acum vreo 4 ani am primit o amenda administrativa o prietena a furat si eu stiam la politie mau bagat ca tainuitor si mia trimis amenda acasa nu am platito dar ... (vezi toată discuția)
Minor iesirea din tara Cata1996lin Cata1996lin Sal sunt nou pe forum si scuzatima daca nu am postat unde trebuia... As vreau si eu sa stiu pentru a pleca in germania ca minor cu un prieten sofer pe tir, am ... (vezi toată discuția)
Cum este cazierul pana la venirea rezultatelor la problele de sange? nicky79 nicky79 In urma unui filtru al politiei sotul meu a fost prins la volan cu o alcoolemie mare. Iau fost recoltate probele de sange dar rezultatul lor nu a venit inca. ... (vezi toată discuția)