Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Cazierul persoanei anchetate penal
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Cazierul persoanei anchetate penal

Daca sunt in ancheta penala si vreau sa plec din tara cu un minor cand scot cazieru pentru insotirea minorului o sa apara ceva sau o sa fie vreo problema? Procesul nu e inceput inca
Cazierul judiciar nu va cuprinde nicio mentiune.