Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Ajutor taxa auto
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Ajutor taxa auto

am cumparat un autoturism in anul 2007 am platit taxa auto dupa care am revendicat
am fost platit cu suma de 1700 ron taxa a fost 3960 ron (1070euro)si la anaf apar ca autoturismul pe care il detin in caz de vinzare trebuie platit din nou taxa????
Pe romaneste-NU!